TYTUŁ

dla INWESTORA

Realizowane projekty i zawarte w nich rozwiązania cechuje jakość, niezawodność i estetyka osiągane przy zachowaniu normalnych kosztów realizacji. Szczegółowość naszych projektów pozwala uniknąć dodatkowych nakładów przy ich realizacji.

dla WYKONAWCY

zapewniamy szybkość realizacji kontraktów wykonawczych nie tylko przez krótki czas realizacji projektu ale przede wszystkim poprzez stosowanie sprawdzonych i uzgodnionych rozwiązań konstrukcyjnych. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie projektowe, a także gwarantujemy wsparcie i pomoc podczas ich realizacji. Obsługiwane przez nas środowisko BIM pozwala na sprawną i szybką momunikację oraz powala unkąć błędów projektowych.

dla PROJEKTANTÓW

znaczna część realizowanych przez nas projektów była tworzona w zespołach działających na terenie Polski, Europy i na całym świecie. Narzędzia komunikacji i projektowania (3D) jakimi dysponujemy pozwalają nam na stworzenie lub dołączenie do zespołu projektowego w dowolnym kraju. Prawdziwym naszym atutem jest natomiast umiejętność sprawnego zarządzania zespołem projektowym oraz rozumienie roli innych branż projektowych i własnej.

.

 

 

 

.

SIŁA DOŚWIADCZENIA

Podstawę zespołu projektowego stanowią specjaliści w swojej dziedzinie projektowania (architektura, konstrukcje żelbetowe, konstrukcje stalowe, fundamentowanie, konstrukcje aluminiowe, konstrukcje drewniane, konstrukcje kontenerowe, wykonawstwo, zarządzanie projektami). Każdy z nich wnosząc swoje doświadczenie do zespołu daje mu możliwość dobierania najbardziej adekwatnych rozwiązań projektowych. Rozwiązania te są kluczowe dla sprawnej realizacji projektu i inwestycji już od etapu koncepcji.

ENERIA ZARZĄDZANIA

Sprawne i energiczne zarządzanie zespołem projektowym, zadaniami, czasem i informacjami pozwala nam uniknąć błędów, szybko przeprowadzić proces projektowy oraz daje nam satysfakcje i energie do działania.

POTENCJAŁ KREATYWNOŚCI

Część realizowanych projektów niesie za sobą konieczność zastosowania niestandardowych rozwiązań bądź konieczność wprowadzenia szybkich zmian podczas realizacji. Dobre rozwiązania konstrukcyjne pozwalają zachować termin i zakładany budżet inwestycji. W takich sytuacjach kreatywność jest naszym atutem.

.

 

 

 

.

BIURA ARCHITEKTONICZNE Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY:

Architektula


ATELIER ARCHITEKTURY – Jakub Potok


Kluj architekci


PL +


BNCH


TOYA design


Demiurg


ANTRE Pracownia Architektoniczna Gajewski


Kreskaarchitekta Juliusz Dudaniczek


KLJ architekci

BUDOWANIE ZAUFANIA

Przez lata swojej pracy jako projektanci współpracowaliśmy z wieloma znanymi i cenionymi na rynku firmami, które nam zaufały. Owocem tego zaufania jest ciągła współpraca przy kolejnych projektach.

LOGAPNGblade